Je to tu 🙂

Môžete prihlásiť svoje dieťa (vo veku od 6 do 15 rokov) do nášho denného tábora, ktorý je venovaný zdravému pohybu. Deti budú denne cvičiť s našou fyzioterapeutkou, 3x do týždňa plávať a blbnúť vo vode, zabávať sa, tancovať, tvoriť a sem tam sa aj niečo nové naučia 🙂

Viac informácií a rezervácia miesta v tábore na info@famila.sk

Čo deti v tábore čaká?

 • Odborná konzultácia

  odborná konzultácia so skúsenou detskou fyzioterapeutkou

 • Celodenný program

  program od 7:30-17:00 väčšinou prebiehajúci v  centre Famila

 • Rozmanité aktivity

  Cvičenie a pestrý animačný program (bazén, súťaže, maľovanie…)

 • Strava

  desiata, obed, olovrant, pitný režim a denný prísun vitamínov vo forme ovocia

 • Cvičebnica

  brožúrka s cvikmi na doma, aby deti pokračovali v cvičení aj po skončení tábora

Pre koho je tábor určený?

 • školáci vo veku 6-15 rokov s chybným držaním tela a nesprávnymi pohybovými návykmi (ploché nohy, vypučené bruško, guľatý chrbátik, odstávajúce lopatky, asymetrické držanie tela, vtáčanie špičiek pri chôdzi, hrbenie sa, skolióza…)
 • deti, ktoré nemajú diagnostikované zlé držania tela, no majú radi pohyb
 • deti, ktorým by ste dopriali viac zdravého pohybu cez prázdniny

Termíny táborov

JÚL
2.7.-6.7.2018
9.7.-13.7.2018

AUGUST
6.8.-10.8.2018
13.8-17.8.2018

V prípade, že sa tieto termíny naplnia, tak plánujeme otvoriť ďalšie 🙂

Cena

135 Eur/turnus

Súrodenecká zľava

  5 Eur / dieťa

Bonus

v cene pekné fotky vášho dieťatka od Dana Korenova Photography

Päť dní plných zdravého cvičenia, tanca a zábavy, ktoré pomôžu vášmu dieťatku zlepšiť držanie tela, nájsť si kamarátov a vytvoriť si pozitívny postoj k zdravému pohybu.

Táborový report 🙂

Takéto táborové reporty si mohli každý deň rodičia prečítať na našej FB stránke, aby vedeli, čo deti celý deň robili. Každý report bol doplnený množstvom fotiek z celého dňa.

Streda započala náučne prednáškou o prvej pomoci. Deti sa naučili základné obväzovanie, čo obsahuje lekárnička a ako sa používa. Nasledovalo cvičenie s fyzioterapeutkou Zuzkou. Po desiate sme zašli na ihrisko, kde sa deti zabavili rôznymi hrami, potrénovali ruky na preliezkach a zahrali si vybíjanú. Potom si pochutili na obede a zahrali si vlastnoručne vyrobené Bingo. Nasledovali súťaže v dvoch tímoch, kde deti utvrdili kolektív a zlepšili spoluprácu. Potrénovali si aj svoje zmysli pri hrách so zatvorenými očami a zistili, aké je ťažké niekoho navigovať. Pokračovali sme náučnou prednáškou o ovocí, kde sa deti dozvedeli čo obsahuje a prečo je tak dôležité ho denne konzumovať. Čo by to bolo za prednášku bez ochutnávky? Tak sme deň zakončili maškrtne, s miskami plnými ovocia.