Cvič so svojimi priateľmi vo Famile

Ponúkame ti možnosť vytvoriť si vlastnú fit skupinu. Vymyslite si vlastný názov (napr. LEMRA POHNI KOSTROU :)) , vyberte si cvičenie z nášho programu, navrhnite si čas, ktorý vám vyhovuje (zatiaľ to je možné) a príďte sa aktívne zabaviť s priateľmi alebo kolegami do našich krásnych priestorov. Čím väčšiu skupinu vytvoríte, tým menej zaplatíte.

Teambuilding vo Famile

Spokojní zamestnanci sú kľúčom k firemnému úspechu. Z naladenia zamestnancov, ich schopnosti spolupracovať a dôverovať si navzájom sa odvíja výkonnosť spoločnosti ako celku. Teambuildingové aktivity sú spôsob ako toto puto medzi zamestnancami podporiť, ako vytvoriť takú malú fungujúcu rodinu v rámci každého kolektívu. Príďte si so svojimi kolegami každý týždeň zacvičiť, zarelaxovať alebo si príďte vypočuť zaujímavú prednášku. Aktuálne sme ešte schopní vám vyjsť v ústrety čo sa týka časov cvičení.

Oslava vo Famile

V našej miestnosti RADOSŤ, ktorá má takmer 80 m², môžeme zorganizovať oslavu pre tvojho drobca. Je to krásny svetlý priestor , kde sa deti môžu vyjašiť s našimi fitloptami, balančnými podložkami, pomôckami na cvičenie, hračkami z detského kútika a takto aktívne osláviť či už narodeniny, meniny, Vianoce, alebo čokoľvek čo za oslavu stojí. V prípade záujmu ti vieme zabezpečiť catering, animátorov, cvičiteľov, fotografa… Takže pokiaľ nemáš chuť chystať oslavu doma, prípadne sa tam nezmestíte a vieš si tú oslavu predstaviť u nás, tak nám daj vedieť a niečo spolu vymyslíme.